Podnikateľská činnosť školy

Poskytovanie ubytovacích služieb:

V našej turistickej ubytovni na Garbiarskej ulici č. 1 Vám ponúkame turistické ubytovanie za výbornú cenu pre jednotlivcov i väčšie skupiny. Tiež ubytovávame pracovníkov firiem.

Celková kapacita je 38 lôžok na izbách a 5 lôžok v apartmáne.

Cena za ubytovanie:

•  6,40  za osobu / na 1 noc   (vrátane dane za ubytovanie)

Naše priority:

• pomer kvalita služby k cene
  • čistota
Výborná  poloha:
  • stanice  SAD a železníc vo vzdialenosti cca 300 metrov,
  • v blízkosti Kežmarského hradu a historického centra mesta, do 300 metrov sú obchody, supermarkety,  lekáreň, reštaurácia.
Popis ubytovacej časti:

IZBY:

• 2 x izba 2–lôžková (ktorej súčasťou je umývadlo a WC), 2 x izba 3–lôžková  a 7 x izba 4–lôžková.
  • Izby majú spoločné sociálne zariadenia,  no každé zvlášť pre dámy a pánov (WC, sprchy, umyváreň).
  • Vybavenie izieb: v každej izbe stôl,  stoličky, perináče, skriňa a koberec, nočná lampa, smetný kôš.

Turistická ubytovňa je vybavená spoločnou zariadenou kuchynkou s jedálenskou časťou pre 12 osôb (chladnička s mrazničkou, sklokeramický sporák - dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica, TV). V ubytovacej časti je tiež možnosť posedenia v spoločenskej miestnosti.

APARTMÁN:

• apartmán s 5 pevnými lôžkami: Cena za celý AP na 1 noc: 50,- Eur + 0,40 Eur osoba / noc – daň za ubytovanie,
  • súčasťou apartmánu  je:  spálňa (2 lôžka), detská izba (3 lôžka), obývacia izba (koženková sedacia súprava, farebný televízor s káblovou prípojkou, video, hifi veža), kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnná rúra,
  • varná konvica, kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálne zariadenie.

Vstup so zvieraťom nie je povolený.

Doplnkové služby – možnosť zorganizovania súkromného posedenia v rámci našej ďalšej podnikateľskej činnosti, viď nižšie :-).

Kontaktujte nás: na sekretariáte SOŠ od pondelka do piatku v čase od 7.00 do 14.30 hod. na tel. čísle 052/452 3038 alebo e-mailom na souskk@isternet.sk

cenník_ubytovania_2017.PDF (367721)

ubytovací_poriadok.PDF (1901225)

Produktívne  práce žiakov v učebných odboroch:

• Murár - zhotovenie nosného a výplňového muriva, vnútorné a vonkajšie omietky, obklady, dlažby, rekonštrukcie a prestavby budov.
  • Maliar - zhotovenie malieb stien, stropov, nátery okien, dverí, podláh, zárubní, vonkajšie nátery plotov, zábradlia, maľba fasád.
  • Stolár - výroba okien a dverí, výroba a montáž obloženia, zhotovenie drevených podláh, výroba nábytku.
  • Kaderník - kaderníctvo je sprístupnené verejnosti denne v čase školského vyučovania od 7.00 - 18.00 hod. Prevádzka sa nachádza na Tvarožninskej ulici (smer Tesco, sídlisko Juh).
  • Hostinský - zabezpečenie svadobných posedení, slávnostných posedení pri príležitosti životného jubilea, rautu, karu a pod.

Ceny za prenájom miestností:

Spoločenskej miestnosti - veľkej:
  • Pre cudzie organizácie a súkromné osoby 20,- € / 1 hod.
  • Na svadobné posedenie a ples 200,- € / akcia
  • Pre iné školy – pre vlastné účely  10,- € / 1 hod.
Jedálne SOP hostinský/á:
  • Pre cudzie organizácie a súkromné osoby  10,- € / 1 hod.
  • Na svadobné posedenie, plesy  100,- € / akcia
  • Pre iné školy - pre vlastné účely, ak nevyberajú vstupné 5,- € / 1 hod.
Učebne  stolovania SOP hostinský/á:
  • Pre cudzie organizácie a súkromné osoby 9,- € / 1 hod.
  • Na svadobné posedenie, plesy 90,- € / akcia
  • Pre iné školy - pre vlastné účely 4,50 € / 1 hod.
Pri akciách (svadby, výročia) konaných v spol. miestnosti za použitie stolovania (uskladnenie potravín zákazníka) účtujeme 10,- € jednorázový poplatok.