• Karneval (Zamaskovaný deň 2019)

• Pred odchodom na prázdniny dnes (15.2.) u nás v škole nesmeli chýbať karnevalové masky, prevleky a zábava ;) Ďakujeme zúčastneným pedagógom i žiakom 🎭

• Karneval

• Už tento piatok (15.2.2019) nás v škole čaká ďalší ročník dňa v karnevalových maskách ;) Pridaj sa - zamaskuj sa - nalaď sa na prázdniny! Najoriginálnejšie masky budú odmenené.

• Valentínska pošta

• Dnes (14.2.2019) sa našej škole uskutočnilo obľúbené podujatie Valentínska pošta. Pozrite sa, ako to prebiehalo :)

• Valentínska pošta

• Milí žiaci, pripravili sme pre Vás každoročnú obľúbenú akciu Valentínska pošta, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 14.2.2019. Napíšte valentínsky odkaz. Počas 3. vyučovacej hodiny členovia žiackej školskej rady pozbierajú odkazy a následné ich roznesú adresátom :)

• Deň otvorených dverí - 6.2.2019

• V stredu 6.2.2019 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Ak ste ho nestihli, pozrite si fotografie, čo sme pre žiakov pripravili a ako to u nás vyzeralo.

• Deň otvorených dverí 2019

• Stredná odborná škola, Garbiarska 1, Kežmarok srdečne pozýva žiakov a rodičov na Deň otvorených dverí 2019, ktorý sa uskutoční v stredu 6. februára 2019 od 8.00 do 14.00 hod. v dielňach na Tvarožnianskej ulici v Kežmarku (smer Tesco).

Využite jedinečnú možnosť pozrieť si priestory našej školy, porozprávať sa s učiteľmi a majstrami OV, oboznámiť sa so štúdiom u nás a dozvedieť sa aktuálne informácie o odboroch, ktoré naša škola ponúka.

Všetci ste vítaní! :)

• Triedna schôdza rodičovského združenia

• Vážení rodičia, pozývame Vás na triednu schôdzu rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční 16. januára 2019 (streda) o 15.30 hod. v budove školy.

• Vianoce v našej škole

• Vyhodnotenie vianočnej výzdoby v našej škole sa uskutoční v stredu 19.12.2018. Pre žiakov bude pripravený žiacky vianočný punč (0,20 €), burza vianočných pohľadníc a ozdôb (spojená s charitatívnym účelom), vrchnáčiky pre Vierku Hriňákovú (predaj je výrobkov) a bohatý kultúrny program.

• Súťaž o majstra školy vo florbale

• Stredná odborná škola, Garbiarska 1, Kežmarok, Predmetová komisia telesnej a športovej výchovy vyhlasujú Súťaž o majstra školy vo florbale, ktorá sa uskutoční v utorok 18.12.2018 o 9.00 hod. v telocvični.