• Deň otvorených dverí 2024

• Milí deviataci, rodičia, záujemcovia o štúdium na našej škole: Všetkých Vás srdečne pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa na našej škole bude konať vo štvrtok 1.2.2024 v čase od 8.00 do 14.00 hod. v priestoroch teoretického vyučovania (vchod z ul. Dr. Alexandra).

Príďte si pozrieť prezentácie jednotlivých odborov, ktoré ponúkame, porozprávajte sa s našimi učiteľmi a majstrami, nechajte si poradiť od svojich starších spolužiakov. Počas DOD Vás radi prevedieme zmodernizovanými priestormi našej školy a poskytneme Vám všetky potrebné informácie o štúdiu u nás.

V prípade záujmu si môžete pozrieť náš kadernícky a kozmetický salón (ul. Tvarožnianska, smer TESCO), prípadne stredisko praktického vyučovania gastronomických odborov (ul. Garbiarska - budova riaditeľstva).

Všetkých Vás srdečne pozývame!

• Našu školu navštívil rímskokatolícky farár z Kežmarku

• Vo štvrtok 18.1.2024 našu školu navštívil rímskokatolícky farár z Kežmarku p. dekan Martin Majda, ktorý sa prihovoril žiakom na rôzne témy a následne požehnal všetkých žiakov, zamestnancov a tiež priestory našej školy.

Stretnutie sa všetkým páčilo a veríme, že nás pán dekan opäť navštívi.