• Svetový deň Downovho syndrómu - ponožková výzva

• Vo štvrtok 21. marca 2019 si pripomíname Svetový deň Downovho syndrómu. V tento deň sa konala milá výzva - ponožková výzva - na vyjadrenie solidarity ľuďom s Downovým syndrónom. Aj žiaci a učitelia našej školy si obliekli dve ponožky rozličných farieb a veľkostí, aby podporili myšlienku "BYŤ ODLIŠNÝM JE SKVELÉ".

• Naše kozmetičky obsadili 3. miesto na súťaži účesovej tvorby a dekoratívnej kozmetiky v Spišskej Novej Vsi

• Dňa 15.3.2019 sa žiaci našej školy študijného odboru kozmetik zúčastnil súťaže "24. ročník účesovej tvorby a dekoratívnej kozmetiky", ktorá sa konala v budove Reduty v Spišskej Novej Vsi.

Súťažiaca mala navrhnúť denné líčenie pre ženu, ktorá sa zúčastní pracovného pohovoru s personalistom firmy. Líčenie mala doplniť vhodným účesom, oblečením a úpravou nechtov. Pod vedením majsterky odborného výcviku Bc. Viery Adamkovej súťažila žiačka II.GŠ Lea Lištiaková a modelka žiačka II.GŠ Laura Leščáková. Obsadili krásne 3. miesto.

• Voľné pracovné miesto: majster odbornej výchovy pre študijný odbor Mechanik stavebnoinštalačných zariadení

• Riaditeľka Strednej odbornej školy, Garbiarska 1, 060 01 Kežmarok príjme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre študijný odbor mechanik stavebnoinštalačných zariadení.

Požadovaná kvalifikácia (v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z.): vyučený v odbore mechanik stavebnoinštalačných zariadení, alebo v príbuznom odbore (stredoškolské vzdelanie maturita + výučný list v odbore inštalatér).

Žiadosť s potrebnými dokladmi doručte na adresu školy. Uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Všetky potrebné informácie o tejto pracovnej ponuke sa dozviete tu: volne_pracovne_miesto_MOV_MSIZ.pdf

• Lyžiarsky výcvik v Levočskej doline

• Tento týždeň (od 4.3. do 8.3.2019) prebiehal náš lyžiarsky kurz v SKI Centre Levoča - Levočská Dolina. Pozrite sa, ako to prebiehalo: