Študenti odborov kuchár, hostinský, čašník, kaderník a predavač oficiálne ukončili štúdium v našej škole a prevzali si výučné listy.
Cesta k nim nebola jednoduchá. Žiaci museli dokázať, že počas troch rokov poctivo pracovali a teóriu vedia pretaviť do praxe. V praktickej časti budúci kuchári, čašníci a hostinskí predviedli svoje kulinárske umenie, kreativitu pri príprave jedál a profesionalitu pri obsluhe hostí. Kaderníčky ukázali precíznosť, cit pre detail a moderné trendy pri tvorbe účesov. Predavačky predviedli svoje zručnosti pri balení tovaru, tvorbe tematických výstaviek a vypisovaní dokumentov súvisiacich s pohybom tovaru. Pred skúšobnou komisiou obhájili svoje odborné vedomosti.
Úprimná vďaka patrí pedagógom a majstrom odborného výcviku, ktorí študentov počas celých troch rokov trpezlivo viedli, odovzdávali im svoje vedomosti a pripravovali ich na reálny život, skúšobným komisiám za odborný a ľudský prístup počas celého priebehu záverečných skúšok, ako aj predsedníčke Bc. Janke Regitkovej za zastrešenie celého priebehu skúšobného procesu.
Všetkým našim čerstvým absolventom blahoželáme k úspešnému zvládnutiu záverečných skúšok a prajeme im veľa úspechov v ďalšom živote, či už ich kroky povedú do zamestnania, k založeniu vlastnej živnosti, alebo sa rozhodli pokračovať v nadstavbovom štúdiu v našej škole.